Perabank'tan Adıyaman Gölbaşı'nda 8.452 m² Fıstıklık

WhatsApp Image 2022-09-25 at 17.46.51 (3)

Bu ihale henüz başlamadı. Teklif verdiğinizde ihale açılacaktır.

235,200 
Başlangıç Bedeli
İhale Katılım Bedeli
İhaleye katılım için tarafınızdan 7,400  tutarındaki ihale katılımı bedeli ödenmelidir.

Teklif Miktarını Giriniz :

+
İhaleyi Takip Et 1 Kişi izliyor

Açıklama

Ada: 145
Parsel: 66
İlgili Şube: Gölbaşı

Gayrimenkul, Adıyaman İl, Gölbaşı İlçesi, Yukarı Nasırlı Köyünde 145 Ada 66 Parselde bulunan 8.452,46 m² yüzölçümüne sahip fıstıklık vasıflı parseldir.
Geometirik olarak yaklaşık üçgenformda, topoğrafik olarak ise eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazınkadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Kuru tarım arazisidir.  Parsellerin sınırlarını belirleyici herhangi bir çit veya duvar bulunmamaktadır.
Gayrimenkule ulaşım için, Adıyaman İl Gölbaşı İlçesi merkezine yaklaşık 22 km mesafede, ilçe merkezinin Güneybatı bölgesinde konumlu Belören Beldesi içinden Suvarlı yolu üzerinde güney istikametinde ilerlenir. Yol üzerinde yaklaşık 2750 m ilerledikten sonra bu yol ile kesişen Tarla yolu istikametinde sola dönülür. Bu yol istikametinde yaklaşık 130 m ilerleyince yola 3. Parsel konumda olan taşınmaza ulaşım sağlanır. Ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Çevresinde taşınmazla benzer özellikte tarlalar bulunmaktadır. Yukarı Nasırlı Köy merkezinin yaklaşık 4600 m güneybatısında yer alan taşınmazın yakın çevresinde kuru tarım arazisi olarak kullanılan taşınmazlar bulunmaktadır. Taşınmaz en yakın yerleşim yeri olan Belören Beldesine kuş bakışı yaklaşık 2500 m mesafededir.

İlandaki taşınmazlara ilişkin olarak yayınlanan bilgiler Şirketimiz açısından herhangi bir taahhüt içermediğinden, gerekli araştırmaların gayrimenkulün alıcısı tarafından yapılması önerilmektedir. Şirketimizin satılanın ayıbından ve zaptından sorumlu değildir. Taşınmaz mallar ile ilgili olarak Şirketimizce verilen bilgiler ve her türlü ilanlar (Satış Listesi, Gazete İlanı, İnternet, Afiş vb.) genel bilgi niteliğindedir.

 

Özellikler

Banka Emlak Kodu :   A-0008
İl : Sivas
İlçe : Gölbaşı
Mahalle : Yukarı Nasırlı
Ada No : 145
Parsel No : 66
M² : 8.452.46
İmar Durumu : Tarla
Tapu Durumu : Müstakil Parsel

Konum

Perabank'tan Adıyaman Gölbaşı'nda 8.452 m² Fıstıklık

Bu ihale henüz başlamadı. Teklif verdiğinizde ihale açılacaktır.

235,200 
Başlangıç Bedeli
İhale Katılım Bedeli
İhaleye katılım için tarafınızdan 7,400  tutarındaki ihale katılımı bedeli ödenmelidir.

Teklif Miktarını Giriniz :

+
İhaleyi Takip Et 1 Kişi izliyor

İletişim Formu

Mesajınız yetkililere iletilecektir. Lütfen buradan teklif vermeyiniz, verdiğiniz teklifler dikkate alınmayacaktır.

KVKK Metni
Ad, soyad, e-posta, telefon numarası, mesaj alanına girilen bilgileriniz ve gayrimenkullere teklif vermek istediğinizde tarafınızdan istenecek T.C. kimlik no bilgisi, satılık gayrimenkullere ilişkin hizmetlerin yerine getirilebilmesi amacıyla sınırlı, bağlantılı ve ölçülü şekilde işlenmektedir. Kişisel verilerinize ilişkin detaylı bilgilere web sitemizde yer alan KVKK Bilgilendirme sekmesinden ulaşabilirsiniz. Kişisel verilerinizin, sunucularımıza kaydedilmesine açık rıza veriyor musunuz?
Close Sepetim
Close

Close
Menü
Kategoriler